Doprava a platba

Doprava

Česká poštaKurýr GeisRychle kurýrem PrahaVečerní doručení Praha
99 Kč 79 Kč 139 Kč 79 Kč

Veškeré informace o možnostech platby naleznete zde.

Všechny balíky jsou důkladně zabaleny, aby byly chráněny proti nárazu, a pojištěny proti vykradení či ztrátě.

Gies

Kurýrní služba Geis doručí Vaši zásilku na jakoukoli adresu v ČR. Při objednání skladového zboží do 15.00 Vám bude zásilka doručena druhý den. 

Proč je expresní balíková služba Geis výhodná?

1. Cena služby je nižší než u České pošty.
2. Vaši zásilku můžete sledovat online na stránkách Geis.
3. Aktuálně nejspolehlivější dopravce na českém trhu.

Česká pošta

balík na poštu Balík na poštu

Bude doručen přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. Doba dodání je jeden den při objednávce skladového zboží do 15h.

Proč je balík na poštu výhodný?

1. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště a kdy se to hodí Vám.
2. Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán.
3. Jste informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.

balík do ruky Balík do ruky

Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu. Doba dodání je jeden den při objednávce skladového zboží do 15h.

Proč je balík do ruky výhodný?

1. Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu.
2. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS a e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel.
3. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

V okamžiku odeslání balíku Vás emailem informujeme o jeho odeslání a zasíláme Vám také číslo balíku a odkaz pro jeho sledování Track&Trace.

Rychle kurýrem Praha

Doručení kurýrní službou Lerox je pohodlný způsob, jak mít zásilku co nejrychleji u sebe. Rozvážka probíhá každý pracovní den mezi 8-18 hodinou.

Proč je balík po Praze výhodný?

1. Objednávky skladového zboží přijaté do 14:30 jsme schopni doručit ještě týž den.
2. Zásilku vám kurýr doručí přímo na vámi určenou adresu - domů nebo do zaměstnání.
3. Máte možnost se s kurýrem dohodnout na konkrétním čase doručení.

Pokud máte zváštní požadavky na čas přijezdu kurýra, vepiště je prosím do poznámky při odeslání objednávky, vyjdeme Vám maximálně vstříc. Upozorňujeme! Připravení Vaší objednávky, vyzvednutí kurýrem a následné doručení trvá minimálně 3 hodiny.

Osobní odběr Praha

Od 31.5.2018

Provoz centrály Naskové 1, Praha 5 bude ukončen 31.5.2018. Od června 2018 nás najdete na adrese U Stavoservisu 1, Praha 10 - Malešice, hala G6 v areálu Neos Invest. Skladový areál není přiliš vhodný pro osobní odběr, proto jej standadně nenabízíme. Pokud na zboží spěcháte či s námi potřebujete řešit svou záležitost osobně, rádi vás po předchozí telefonické domluvě obsloužíme.

Do 31.5.2018

Naše centrála na Praze 5 je tu pro vás každý všední den od 8 do 18 hodin. Naše výdejní místo naleznete v Praze v ulici Naskové 1 v komplexu Naskové Business Park v Košířích. Objednávky skladového zboží přijaté do 15.30 jsou připraveny k vyzvednutí ještě týž den. Objednávky jsou k odběru připraveny po dobu 7 kalendářních dnů. Na prodejně nepříjímáme platební karty.

Večerní doručení Praha

Nově Vám v rámci katastrálního území Prahy nabízíme EXPRESSNÍ doručení skladových zásob na adresu v den objednání. Při objednání zásilky do 13.00 hod na našem internetovém obchodě idarek.cz budeme zásilku doručovat na adresu týž den v rámci Prahy mezi 18. a 21. hodinou. Je to jednoduché, během dne si zboží objednáte, my Vám ho zabalíme, Zásilkovna si Váš balíček u nás vyzvedne a večer se s Vámi kurýr Zásilkovny telefonicky spojí a balíček Vám doručí. Pokud chcete naplánovat doručení na jiný den, uveďte podrobnosti do poznámky. Cena dopravného včetně dobírky je 79 Kč.

Osobní odběr v ČR - dočasně pozastaveno

Přehled všech odběrných míst

Díky naší spolupráci se společnosti Zásilkovna máte možnost si zakoupené produkty vyzvednout osobně ve výdejních místech po celé ČR. Objednávky skladového zboží do 14:00 expedujeme ještě týž den.

Proč je osobní odběr v ČR výhodný?

1. Vyberete si sami město, ve kterém si zásilku chcete vyzvednout.
2. Odběrná místa mají výbornou dopravní dostupnost autem nebo MHD.

Pokud zásilku nestihnete vyzvednout, po 10 dnech se nám vrátí zpět.

Objednávat mužete i po telefonu

OBJEDNÁVAT MŮŽETE I PO TELEFONU

222 350 375

Nechte si posílat novinky

A získejte slevu!

Novinky

Naskladnili jsme nové jarní vůně!
Zima se ještě nevzdala, ale je načase poohlédnout se po tom správném jarním parfému, který Vás naladí na první teplejší dny. ...

27.4.2017 10:35

Večerní doručení po Praze EXPRESS nově na našem eshopu!
Nově Vám v rámci katastrálního území Prahy nabízíme EXPRESSNÍ doručení skladových zásob na adresu v den objednání za skvělých 79 kč! ...

6.2.2015 12:28

Archiv aktualit

↑ nahoru