Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu www.idarek.cz, společnost LTN s.r.o. uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Osobní údaje, které nám poskytnete u nás budou zcela v bezpečí. Veškerá data uchováváme na vlastních serverech. Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu jsou naprosto důvěrná.

Na žádost zákazníka emailem, osobně na našem odběrném místě Trojanova 4, Praha 2 nebo písemně, budou osobní údaje z databáze vymazány a společnost LTN s.r.o. je nadále nebude zpracovávat.

Kontaktní adresa

Trojanova 4, Praha 2 
Zákaznická linka: 222 350 375, 605 418 029
Pracovní doba: Po - Pá 8 - 18 hod. (26.11. - 21.12.  11 - 19 hod.)
Facebook: www.facebook.com/parfemy.darek.cz

Emailová adresa: info@idarek.cz

Možnosti odhlášení ze zasílání novinkových emailů (odstranění adresy z databáze)

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za stanovených podmínek. Registrací zákazníka automaticky souhlasíte, že můžete být informován o novinkách v našem internetovém obchodě e-mailem nebo telefonicky. Pokud si nadále nebudete přát tyto informace, máte možnost kdykoli jejich zasílání ukonči:

  • V každé emailové zprávě naleznete odkaz "odhlaste se z odběru" po kliknutí na tento odkaz a potvrzení bude Váš email vyřazen z databáze

  • zašlete žádost na email info@idarek.cz a Váš email bude vyřazen z databáze

Možnosti odstranění osobních údajů

  • v případě, že máte zájem o odstranění veškerých osobních údajů, kontaktujte nás na emailu info@idarek.cz s touto žádosti. Neprodleně odstraníme všechny osobní či citlivé údaje.

Více informací naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Objednávat mužete i po telefonu

OBJEDNÁVAT MŮŽETE I PO TELEFONU

222 350 375

Nechte si posílat novinky

A získejte slevu!

Novinky

Naskladnili jsme nové jarní vůně!
Zima se ještě nevzdala, ale je načase poohlédnout se po tom správném jarním parfému, který Vás naladí na první teplejší dny. ...

27.4.2017 10:35

Večerní doručení po Praze EXPRESS nově na našem eshopu!
Nově Vám v rámci katastrálního území Prahy nabízíme EXPRESSNÍ doručení skladových zásob na adresu v den objednání za skvělých 79 kč! ...

6.2.2015 12:28

Archiv aktualit

↑ nahoru