Reklamace

Před odesláním parfému na reklamaci doporučujeme nás kontaktovat telefonicky na tel: 222 350 375, 605 418 029. Některé druhy reklamací jsme schopni vyřešit s Vámi po telefonu a ušetříme Vám čas a peníze.

Pokud zasíláte zboží zpět, je nutné reklamované zboží přinést osobně nebo zaslat poštou na adresu ZNZ ELECTRONICS, s.r.o., U Stavoservisu 1, Praha 10, 108 00, přiložit kopii daňového dokladu a alespoň stručný popis důvodu reklamace s kontaktem na Vás. Na jiných pobočkách není možné zboží reklamovat!

Každou reklamaci vyřizujeme bez zbytečného odkladu a o jejím průběhu zákazníka informujeme.

Přišel Vám poškozený balík?

Zásilku nepřebírejte! Je nutné ji okamžitě reklamovat u doručovatele České pošty nebo pracovníka dopravce, který vám zásilku doručil. Zboží se nám vrátí a další reklamaci vyřizujeme za Vás. Následně nás kontaktujte a my Vám zašleme nové zboží.

Přišlo Vám jiné zboží, než jste si objednali?

Parfémy v žádném případě nerozbalujte a nepoužívejte a zašlete nám je zpět poštou nebo  přineste osobně na adresu ZNZ ELECTRONICS, s.r.o., U Stavoservisu 1, Praha 10, 108 00, přiložte kopii dokladu a popis záměny.

V případě zasílání poštou Vám zpětně uhradíme náklady na poštovné. Zásilka musí být odeslána bez dobírky!

Přestal fungovat rozprašovač?

Parfémy, stejně tak jako jakékoliv jiné produkty, nejsou bez závad. Nejslabším článkem je stříkací mechanismus, kde dochází k nejčastějším poruchám. Chyba může nastat jak ve výrobě, tak opotřebením. V takových případech Vám parfém ihned vyměníme. Nárok na reklamaci se nevztahuje na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením, např. pádem.

Upozorňujeme, že poštovné k nám při reklamaci hradí zákazník, poštovné k zákazníkovi hradníme my. Zásilka musí být odeslána bez dobírky.

Neodpovídá kvalita zboží?

Parfém je zakalený nebo voní jinak, než by měl? I to se stává, parfémy se vyrábí ve statisícových sériích a stačí, aby se během výroby flakonu, transportu nebo při plnění obsah jemně znečistil a problém je na světě, parfém se zkazí. V takovém případě nám parfém zašlete zpět nebo osobně přineste na adresu ZNZ ELECTRONICS, s.r.o., U Stavoservisu 1, Praha 10, 108 00, přiložte kopii dokladu a popis závady.

Upozorňujeme, že poštovné k nám při reklamaci hradí zákazník, poštovné k zákazníkovi hradíme my. Zásilka musí být odeslána bez dobírky.

Formulář pro odstoupení od smlouvy naleznete zde: Odstoupení od kupní smlouvy

Objednávat mužete i po telefonu

OBJEDNÁVAT MŮŽETE I PO TELEFONU

222 350 375

Nechte si posílat novinky

A získejte slevu!

Novinky

Naskladnili jsme nové jarní vůně!
Zima se ještě nevzdala, ale je načase poohlédnout se po tom správném jarním parfému, který Vás naladí na první teplejší dny. ...

27.4.2017 10:35

Večerní doručení po Praze EXPRESS nově na našem eshopu!
Nově Vám v rámci katastrálního území Prahy nabízíme EXPRESSNÍ doručení skladových zásob na adresu v den objednání za skvělých 79 kč! ...

6.2.2015 12:28

Archiv aktualit

↑ nahoru